Byl ktos z Was w miejscowosci Kusadasi

Byl ktos z Was w miejscowosci Kusadasi ?:) wybieram sie tam 30.08. Prosze o jakies opiniee.

Fora: 

hotel

Napisz w jakim będziesz hotelu. Kusadasi jest dość rozległe, mieści się w kilku "zatoczkach" oddzielonych górami i w zależnośći od tego gdzie będziesz masz do dyspozyji różne atrakcje :-)

aydin

Z tego, co sie orientuję, to hotel jest w Aydin. Dojazd do centrum Kusadasi tylko dolmuszem. Z pozytywnych informacji: jedna z tras przejazdu będzie prowadziła obok KIPA (miejscowe Tesco)gdzie można zrobić fajne i tanie zakupy spożywcze. A Aydin jest też blisko do Soke - outlet fabryki szyjącej dla Tommy Hilfiger, George, Next i innych brytyjskich firm. Ceny oryginalnych koszulek zaczynają od 25 zł. Co do życia nocnego, to nie wiem jak jest w Ayidin, ale w Kusadasi lokale są czynne tylko w centrum (niedaleko portu) i nie radzę chodzić do nich przed północą (pusto!). Ze zwiedzania: na właną rękę można pojechać do Efezu/Selcuku i do Izmiru. Nie wiem co Cię interesuje. Może jeszcze w czymś mogę pomóc?

imprezki

A jesli chodzi o imprezy dyskoteki w Kuasdasi ? Sa jakies ? ;)

Kusadasi jest drogie. Nie

Kusadasi jest drogie. Nie dosc,że oblęzone przez turystyczna stonkę to crusaidery wypluwaja na brzeg rzesze turystów spragnionych ladowych rozrywek.

Kusadasi

Owszem drogo, chociaż są tam niezłe campingi. Ogólnie w sezonie jest nieciekawie z powodu tłumów, miejscowi Turcy uciekają stamtąd np. na wakacje do Anamuru (spotkałam tam takich uciekinierów).

Prośba o pomoc

Witam serdecznie, Chciałbym Cie o coś zapytać na temat Aydin i Soke. Bede wdzieczny za kontakt priv na meila: dawid.8888@wp.pl Pozdrawiam ciepło i czekam na info.

Aydin to nazwa prowincji,

Aydin to nazwa prowincji, odpowiednik naszego województwa. Jest też miasto Aydin, któe jest jego stolicą.

Kusadasi np. ma prawidłowy adre 09400 Aydin - bez podania nazwy Kusadasi.

prosimy zatem o uściślenie pytania.

Soke natomiast jest miastem połozonym 15 km na południe od Kusadasi, bardzo nieatrakcyjnym zresztą.

Natomiast pole golfowe 18 dołkowe też znajduje się w Soke, choć jest od niego oddalone o 8 km (w kierunku Kusadasi).

Chętnie napisze, tylko .... coś bliżej proszę. 

zamieszkajwturcji

PMD

Z Kusadasi są organizowane ciekawe wycieczki na trasie Priena - Milet - Didyma, połączone z wizytą na targ w Soke i chwilą kąpieli morskiej w Altinkum. Na własną rękę jest to ciężko zorganizować - obecnie nie da się dojechać do Miletu transportem publicznym. Niezłą alternatywą może być też wypożyczenie samochodu.

Kusadasi

Czy ktoś jedzie pod koniec sierpnia do Kusadasi. Jadę i szukam towarzyszy do zwiedzania............;)

:)

Hej! Też jadę pod koniec sierpnia :-)

kusadasi

Tak.Wybieramy się z żoną 25/08/2011.Cel zwiedzanie i wypoczynek.Miło by poznać Nowych Podróżników i spędzić przyjemnie czas......;