biuro podrozy

chcialbym zapytac czy istnieja biura podrozy ale bez przewodnika?  nie cierpie podrozowac z przewodnikiem :/  moze to i glupie pytanie bo pierwszy raz korzystam z biura wiec... 

wolalbym wiedziec niz nie wiedziec :P  

Fora: 

.

wiem ze w biurze mozna kupic wszystko w jednym czyli za hotel wyzywienie ubezpieczenia itd. jedynie to nie chcialbym zamowic przewodnika tak jakbym podrozowal na wlasna reke. nie lubie z przewodnikiem bo nie jestem takim sluchaczem historyjek bo sam wolalbym wypatrzec w ksiazke jako przewodnik. gdyby nie bylo takiego biura bez przewodnika to bym musial poleciec pewnie na wlasna reke. 

stopery...

dobrą recepturą na niechcianego "przewodnika" czyli pilota...

jest jak w tytule - zespół stoperów...

...

czy leci z nami pilot...  eee...  mod ?

:-))

.

hee:D

To ja chyba nie rozumiem...

...o co chodzi? Najlepiej pojechać na własną rękę, wówczas żaden pilot/przewodnik nie ględzi nad uchem :) W przypadku wycieczek zorganizowanych większości uczestników jednak zależy na jakichś opowieściach, więc tylko stopery pomogą. Ewentualnie można rozważać wycieczkę typu 'fly & drive' (są takie biura, które to oferują). Wygląda ona tak, że biuro podróży organizuje przelot, rezerwuje hotele na trasie zwiedzania i pośredniczy w wynajęciu samochodu.

fly & drive

He, he człowiek uczy sie całe zycie. Od  6 lat tak podrozuje, czyli lecę samolotem a na miejscu wynajmuje samochód i do tej pory nie wiedziałem, ze to jsie nazywa "fly & drive" :-)))))))))))

Teraz pozostaje sprawdzic czy przez agencje wychodzi taniej niz zorganizowanie samemu.