Życzenia

Zanim przyjdzie skonać w ciemnościach Armagedonu przyjmijcie, proszę, Wy wszyscy, coście mnie cierpliwie czytali, upominali, poprawiali i uzupełniali, moje najserdeczniejsze podziękowania za to dobro, którem od Was otrzymał. Wdzięcznym będę aż po świata tego kres… czyli do jutra, prawdopodobnie :)

Gdyby który okazał się sprawiedliwy (MNP Iza na pewno,  reszta niech sama się pokaże) i przetrwa, temu  życzę przeżycia dobrych, spokojnych a jak kto lubi - wesołych i rozrywkowych-

Świąt, obchodzonych na pamiątkę Tego, który Był, Jest i Będzie.

Którzyśmy tam, w okolicach, byli i dzieła wielkie dla Jego chwały dawno uczynione widzieli – tem bardziej Święta świętujmy, weselmy się, kolędę zaśpiewajmy Panu naszemu! 

  Kartka od Lukromana

 

Fora: 

Obrazek

Obrazek (taki załączany z poczty) u mnie się pojawia, a u Was nie?

Czyli koniec świata ! (jak mówił Popiołek)

Ponieważ końca świata dzisiaj nie było, wracam do relacji. Może jeszcze zdążę?

 

zobacz...

ilu...

Użytkownicy online

czeka.... 

i jeszcze 14 anonimów - nie koniecznie gapiów...   eeee...  Gallów...

to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

U nas się nie pojawia :(

A na relację czekamy, skoro świat się nie skończył! Obrazek do dodania może mi podeślij, to wstawię, gdzie trzeba, wraz z dalszymi mapkami...

Życzenia

Sam siebie tłumaczę, że na codzień i od święta nie jestem taki "podniosły", ale że chwila jest niecodzienna - nie co dzień jest koniec świata :) to uderzylem w wysokie tony, jedncześnie "puszczając oko". Mam nadzieję, że nikomu beret nie spadnie????