Zmiany na forum Turcji w Sandałach

Wszystkich naszych gości uprzejmie informujemy, że od dzisiaj forum Turcji w Sandałach zostało podzielone na dwa fora. Pierwszym z nich jest znane i od dawna prężnie działające forum Wszystko o Turcji. Drugie forum, które właśnie stworzyliśmy, działa pod nazwą Nie tylko Turcja. Przeznaczone jest ono do dyskusji wybiegających zakresem geograficznym poza Turcję.

Naszym redakcyjnym zamierzeniem jest zgrupowanie tam wszelkich wątków dotyczących podróży do krajów sąsiadujących z Turcją, ale nie jest to ograniczenie ściśle przestrzegane. Wątki, które zostały do tej pory utworzone, a dotyczyły, przykładowo podróży promowych do Grecji czy wczasów w Egipcie, zostały na drodze administracyjnej przeniesione na to nowe forum.

Obecnie, zakładając nowy wątek na forum, użytkownicy będą wybierali z rozwijanej listy, na którym z forów ma znaleźć się ich dyskusja. Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana usprawni wyszukiwanie interesujących Was dyskusji!

Odpowiedzi

telepatia czy co ?

wczoraj miałem zamiar to zaproponować... :-)

uzupełniam po przejrzeniu...

1. sugeruję lekką dyferencję kolorystyczną - teraz łatwo jest pobłądzić...

2. ustalić - poinformować / co będzie wspólne - na przykład: blogi ...  & et cetera ...

 

No chyba telepatia ;)

Bo ja wiedziałam, że się ucieszysz, i że o tym chciałeś pisać ;) Co do oddzielania, to (na razie) nie ma o tym mowy - skupiamy się na tematyce tureckiej. Jeżeli będzie więcej głosów za odrębnymi relacjami/blogami to pomyślimy, ale chwilowo wydzieliliśmy tylko kącik na forum do dyskusji poza-tureckich.