Konkurs na relację z wyprawy do Turcji - edycja 2013

Tak powstają relacje z wypraw do TurcjiJak obyczaj każe stary... ogłaszamy kolejną, czwartą już edycję konkursu na najciekawszą relację z wyprawy do Turcji. Ostatnio obserwujemy wysyp wątków przygotowawczych do wyjazdów, więc chcemy zachęcić ich Autorów do wzięcia pod uwagę tego ogłoszenia.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto opisze nam swoją wyprawę do Turcji! Można to zrobić w formie relacji (za pomocą dostępnego w naszym menu przycisku Dodaj Relację) lub w formie nowego wątku na forum TwS. Opcje te są dostępne dla użytkowników zalogowanych - zachęcamy do założenia konta na Turcji w Sandałach. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy też trudności służymy pomocą i prosimy o kontakt mailowy.

Konkurs jest otwarty do końca 2013 roku. Na zwycięzców czekają, jak zwykle, miłe nagrody, najprawdopodobniej tym razem w odcieniach pomarańczy.

Aktualizacja

Z uwagi na wysyp relacji tuż przed końcem 2013 roku oraz prośby naszych użytkowników, termin umieszczania na portalu konkursowych relacji zostaje przedłużony do 31 stycznia 2014 czyli o jeden miesiąc.