Odstapie do wykorzystania vouchery hotelowe w Istanbule wazne do pazdziernika 2011

Witam,

mam do sprzedania kilka voucherow do hotelu Marriott Asia w Istanbule.Voucher sa w pelni oplacone przezemnie!Vouchery sa 1-dniowe dla dwoch osob! Cena tego hotelu to wg. booking.com za 1-dzien to 109 euro! ja chce je sprzedac po 65 euro czyli okolo 260 zl! ze wzgledow osobistych...mozna kupic dowolna ilosc sztuk!!!...lub poszukuje 1-osoby ktora chcialaby za polowe ceny 130zl/noc pomieszkac ze mna w tych luksusowych warunkach...Plec i wiek jest dla mnie calkowicie obojetny!;-)))wymagana tylko kultura osobista i chec poznania pieknego miasta  nad Bosforem ktore dobrze znam i chetnie pokaze...Bede w Istanbule od 01/09/2011 na kilkanascie dni...osoby zainteresowane moja oferta prosze o kontakt mailowy jannovum@gmail.com...pozdrawiam wszystkich milosnikow Turcji...i blogu Turcja w sandalach 

Fora: 

Witam, Czy sprawa jeszcze

Witam, Czy sprawa jeszcze aktualna?? jeśli tak proszę o kontakt: biger2@interia.pl pzodrawiam Krzysztof

vouchery

mozna maila jannovum@gmail.com napisac :-)

chetnie odpowiem

...PozdrawiamJan Andrzej L.

Witam, jeżeli temat jest

Witam, jeżeli temat jest dalej aktualny chętnie skorzystam. mój adres: sonia.j@vp.pl dzieki

Noclegi

....Witam,

mozna sie ze mna skontaktowac

temat voucherow dalej aktualny