Stambuł

Mam pytanie...wszędzie szukam,ale bez skutku...czy ktokolwiek zna polskie biuro podróży które organizuje kilkudniowe wycieczki do Stambułu?

Faktycznie, obecnienie ma zbyt wielu ofert na wycieczki do Stambułu. Itaka oferuje zwiedzanie tego miasta w ramach kilku wycieczek objazdowych po Turcji zachodniej. Lokalne biura podróży, działające w Turcji np. w Alanyi, oferują wycieczki lotnicze na 1-2 dni do Stambułu i to prawie wszystko. Jedyną opcją, jaką udało mi się znaleźć, jest 5-dniowa wycieczka "STAMBUŁ Śladami Hurrem i Sulejmana", z biura podróży Sigma.

Zasadniczo jednak, najlepszym (i jednocześnie najekonomiczniejszym) rozwiązaniem wydaje się zorganizowanie sobie samemu przelotu i noclegów, i ewentualne zatrudnienie na miejscu przewodnika po mieście. W razie potrzeby dysponuję namiarami na osoby, które oferują takie usługi w języku polskim.

Bardzo dziękuję za odpowiedz...jutro sprawdzę czy oferta jest aktualna...

Do Ewy; również jestem zainteresowana zwiedzaniem Stambułu z przewodnikiem, a niestety ofert w necie żadnych:-(, udało Ci się coś znaleźć? Pozdrawiam Jola

hej, takze szukam przewodnika po stambule oczywiscie w jezyku polskim, czy ktos pomoze?