Dziewiąte urodziny Turcji w Sandałach

Z przyjemnością przypominamy naszym czytelnikom, że dzisiaj przypada dziewiąta rocznica powstania naszego portalu. Pierwszy wpis na Turcji w Sandałach ukazał się dokładnie 17. stycznia 2008 roku. Od tego momentu na naszej stronie ukazało się ponad 2000 wpisów poświęconych podróżowaniu po Turcji, z czego część napisana została przez naszych Czytelników. Dziękujemy za to i za Waszą chęć dyskutowania i dzielenia się doświadczeniami.

Turecka herbata

W czasie tych dziewięciu lat Turcja w Sandałach nieco się rozrosła, nie zawsze w przewidywanym przez nas kierunku. Takim nieoczekiwanym efektem jest powstanie anglojęzycznego portalu TurkishArchaeoNews.net. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego czasem na Turcji w Sandałach jest trochę niemrawo, to właśnie to jest jeden z powodów.

Innym powodem jest nasza praca na przewodnikami, które w postaci eBooków można kupić w sklepach Amazon oraz Google Play. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się przygotować kolejny przewodnik dla miłośników odkrywania skarbów Azji Mniejszej.

Odpowiedzi

Póki to jeszcze nieletnie dziecko (choć najstarsze?) to życzę osiągnięcia wieku dojrzałego z taką dziecięco - młodocianą werwą i wrażliwością jaką teraz wkładacie w ten projekt. Niech Wam nie zabraknie sił i entuzjazmu do TwS pomimo różnych innych obowiązków, pokus, projektów... i okazji do kolejnych podróży do krainy moreli, orzechów laskowych i antycznych ruin.

Dziękuję, że jesteście i tworzycie już 9 lat. Trwajcie!

 

Postaramy się nie zawieść pokładanych w nas nadziei i doprowadzić portal TwS do pełnoletności :)

Gratulacje i sto lat!

Szkoda tylko, że o ile sam portal działa cały czas pierwszrzędnie, to sama Turcja ma się jakby gorzej. 

...ale pomimo słabej kondycji tejże planujemy kolejną wyprawę!

to dla młodocianych pora pierwszej komunii...

pora szykować kasę na prezent...